Kim jest Miejski Drwal?

Cześć!

Nazywam się Piotrek Szczurek. Jestem absolwentem AWF w Krakowie, trenerem personalnym, Crossfit, TRX, instruktorem gimnastyki, LA… ale to nie jest ważne!

Istotne jest to, że jestem gościem, który diametralnie zmieni Twoje myślenie na temat treningu. Jestem głosem zdrowego rozsądku w fitnessowym świecie pełnym „sportowych świrów”. Pokażę Ci jak ruszać się mądrze, żeby osiągać swoje cele treningowe, równocześnie zachowując zdrowy rozsądek i nie poświęcając temu przesadnie dużo uwagi. Bo nie żyjesz po to żeby trenować, tylko trenujesz po to żeby lepiej żyć!

Pokażę Ci moją drogę, w której trening nie ogranicza się jedynie do kształtowania sylwetki ale jest środkiem do sprawności, kluczem do wyższego standardu życia i długowieczności. Siłownia to nie fanaberia współczesnego, próżnego świata ale ważna część higieny osobistej. Wiem, że pewnie obecnie o tym nie myślisz ale to ile teraz zainwestujesz w mądry trening, zadecyduje czy za kilka lat będziesz w stanie samodzielnie zawiązać buty. (czytaj dalej)

Nie żyjesz po to żeby trenować, tylko trenujesz po to żeby lepiej żyć!

Pracuję z ludźmi od ponad siedmiu lat, sam trenuje od ósmego roku życia. Na swojej drodze popełniłem prawdopodobnie wszystkie, możliwe błędy treningowe świata… Dzięki temu przez lata samodoskonalenia, gromadzenia wiedzy, prób i błędów, mogę tym doświadczeniem podzielić się z Tobą. Tak, żebyś nie marnował czasu i od razu trenował świadomie i efektywnie. Pomogę Ci odnaleźć się w oceanie fitnessowych rewelacji, nauczę Cię oddzielać fakty od mitów. Udowodnię, że bycie w formie może być proste i wcale nie wymaga technologii rodem z NASA czy szamańskich rytuałów.
Facebook


Miejski Drwal na Facebook

YouTube


Miejski Drwal na YouTube

Instagram


@miejski_drwal_insta